BORGİP “İYİ YÖNETİLEN, REKABETÇİ VE BÜYÜYEN KOBİ’LER” Toplantısı Düzenlenecek
2018-02-06 17:17:17

TÜSİAD ve TÜRKONFED işbirliği, Garanti Bankası’nın ana desteği ve Kariyer.net İK Platformu İş Ortaklığı ile KOBİ’lerin yönetim becerilerini iyileştirmeyi, nitelikli insan kaynaklarına erişimi kolaylaştırmayı ve teknoloji kullanım düzeylerini artırmayı hedefleyen Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi (BORGİP) toplantısı  FIRATSİFED ev sahipliğinde,8 Şubat 2018, Perşembe günü,14:00-17:00 saatleri arasında Elazığ Ramada Otel’de yapılacaktır.  

 

Toplantıda, imalat sanayiinde faaliyet gösteren ve 20-249 çalışana sahip KOBİ’lere,büyümelerine destek olmak üzere mentorluk desteği sunulmaktadır. Mentorluktan yararlanmak isteyen firma sahiplerine, ilk olarak “Rekabetçi ve Karlı Büyüyen KOBİ’ler” toplantısıile hızlı ve kârlı büyümenin yolları anlatılacaktır.

 

Seminere katılanlar arasından uygun firmalar seçilerek, üç günlük KOBİ Patronlar Kulübü toplantıları yapılacaktır. Son aşamada, firmalar, benzer sektörde ve daha büyük ölçekte faaliyet gösteren, TÜSİAD ya da TÜRKONFED üyesi mentorlarla eşleştirilerek “mentorluk alma” fırsatına yakalayacaklardır.

Toplantıya tüm paydaşlarımız davetlidir.

Toplant Programına aşığdaki linkte ulaşabilirsiniz.