Kalkınma Bakanı Elvan Elazığ’da Cazibe Merkezi Programını Tanıtacak
2017-02-10 13:11:32

Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan Elazığ’a gelecek. 24 Ocak 2017 tarihinde Sayın Başbakanımızın Çankaya Köşkü’nde düzenlenen bir toplantıda açıkladığı Cazibe Merkezleri Programının tanıtımını yapmak üzere bir dizi program gerçekleştiren Bakan Elvan, 11 Şubat 2017 Cumartesi günü de ilimizde olacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Vali Zorluoğlu; “Malumunuz olduğu üzere Kalkınma Bakanlığımız tarafından geçtiğimiz günlerde başlatılan Cazibe Merkezleri Programı başvuruları alınmaya başlandı. Bu kapsamda Kalkınma Bakanlığı ve ilimizde yerleşik Fırat Kalkınma Ajansı tanıtım ve başvuru süreçlerinin koordinasyonunu gerçekleştiriyor. Konunun sanayicilerimize, yatırımcılarımıza, iş dünyamıza daha iyi aktarılabilmesi amacıyla Sayın Bakanımız Bakanlık ve Kalkınma Bankası yetkilileri ile birlikte ilimizde olacak ve Cumartesi günü saat 15:00’da tanıtım toplantısına başkanlık edecektir.” dedi.

Cazibe Merkezleri Programı Bilgilendirme Toplantısı 11 Şubat Cumartesi günü saat 15:00’da Elazığ Akgün Otelinde gerçekleştirilecektir. Cazibe Merkezleri Programına ilgi duyan tüm girişimci adayları programa davetlidir.