İHRACAT HABERLERİ
 • Moldova, Elektrikli ev aletleri fabrikası talebi

  Moldova-da mukim olan ev eşyaları ile ev gereçleri toptancısı bir firma- elektrikli ev aletlerinin Moldova-da üretimi konusunda kendilerine rehberlik edecek ve işbirliği yapacak Türk firmalar aradıklarını beyan etmiştir..


 • Mozambik, İnşaat demiri ithal etmek istiyor

  Mozambik-ten irtibata geçen bir firma- yıllık ortalama 400 konteyner inşaat demiri ithal ettiklerini belirterek tedarikçi portföyünü genişletmek amacıyla Türk firmalar aramaktadır..


 • Mısır, Raylı ulaşım e-bilet sistemi kurmak istiyor

  Mısır-da bir raylı ulaşım sistemi projesinde uygulanmak üzere planlanan e-bilet uygulaması konusunda işbirliği yapmak isteyen Mısırlı bir elektronik şirketi- Türkiye-den yazılımcı uygulamacı firmalar aramaktadır..


 • Morityus, İlaç ithal etmek istiyor

  Morityus-ta mukim 25 yıldır faaliyette olan bir ilaç deposu- Türkiye-den düzenli olarak çalışabilecekleri tedarikçiler aramaktadır..


 • Suudi Arabistan, Bakır boru ve fitting talep ediyor

  Suudi Arabistan-da ısıtma soğutma ve havalandırma sektöründe faaliyetleri olan lider bir firma- proje uygulamalarında kullanmak üzere bakır borular- levhalar ve bağlantı malzemeleri ithal etmek istediklerini belirterek fiyat teklifleri talep etmektedir..